Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ertürk Bilişim, bilgisayar satış ve servis hizmetleri, tüketim malzemeleri satışı ile “ Güvenlik Sistemleri Kurulumu ve İnternet Hizmetleri ” ile hızlı bir şekilde bünyesine almış ve uygulama alanı bulmuştur.

Kısa süre içerisinde alanında öncü firmalar arasına adını yazdırmış olan firmamız mesleğine ilk günkü aşk ile sarılarak servis ağını genişletmektedir.

Kurumumuz, kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermemiş, bu nedenle de geldiği nokta itibariyle kurumsal hizmet sunmaktadır. 10 yıllık bir istikrar sürecinden sonra bugün yeni hedefler ve çözümlere, güvenle yürümekte ve büyüme trendini sürdürmektedir.

Saygılarımızla  Ertürk Bilişim       

Ekibimiz

İşimize önem veriyoruz, çünkü işimizi seviyoruz

Tarihçemiz

Dünden Bugüne Ertürk Bilişim

Firma kurucumuz Salim Bey, bilişim teknoloji alanlarında eğitimlerini tamamladı.

Salim Bey, firmamızın temellerini bu yılda attı.

Firmamız güvenlik sistemleri alanında hizmet vermeye başladı.

Firmamız güvenlik sistemleri alanında hizmet vermeye başladı.

Zonguldak şehrinde 2. şubemizin açılışını gerçekleştirdik.

Salim Bey’in oğlu Hami Ertürk, firmamıza ortak olarak, Ertürk Bilişim adı ile yeni bir kreatif  ajansın atılımını gerçekleştirdi.

Çözüm Ortaklarımız

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimizin firmamız hakkında tecrübe ve yorumları

  • Yaklaşık 7 yıldır tanıdığımız, kendi başarılarını bize yansıtan, çözüm odaklı ve yaşadığımız sorunlarda çok hızlı destek sağlayan bir ekip. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

    Yasin Bilen / Bilen Ticaret
  • Ertürk Bilişim ekibine yaptıkları özverili çalışmaları ve hızlı destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca, yaptıkları işlerde her zaman çözüm odaklı yapıcı özellikleri için de teşekkürlerimizi sunar ve iş hayatlarında başarılarının devamını dileriz.

    Barış Papila / Papila Ekmek
  • Yaptığı işe önem veren, değer katan ve fark yaratan bir ekip. Sunduğu çözümler ve sağladıkları sürekli destek ile tercih edilme sebebi. Bütün ekibe çok teşekkür ederiz.

    Fatih Yılmaz / My Dafne