Çözümlerimiz

Cafe, Restaurant ve lokanta sektörleri dinamik, hızlı ve sürekli kendini yenileyen potansiyeliyle rekabetin en fazla olduğu bir sektördür. 

Web tasarımı çalışmalarında kreatif iş yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız.

Akıllı ev sistemleri evinizde veya iş yerinizde güvenliği sağlamanın, enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur.

Teknik destek ekibi ile kurduğu sistemlerin sağlıklı bir biçimde sürekliliğini sağlamak üzere güçlü destek hizmetleri sağlamaktadır.

Bakıcı ve ya yardımcı kontrolünden, çevre güvenliğine ihtiyacınız olan çözümleri ücretsiz keşif ve bilgilendirme ile sunuyoruz.

Sizlere imaj yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma ve bu kimliğin korunması gibi konular üzerinden hizmet vermekteyiz.

Access sistemler, ülkemizdeki yaygın adıyla geçiş kontrol sistemleri, birçok alanda kontrol ve denetim için en önemli çözümdür. 

Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi gibi hizmetler vermektedir.

Korunacak olan alana tesis edilecek alarm sistemi ile birçok risk asgariye indirgenir. Alarm sisteminin caydırıcı, savuşturucudur.

Binaların yangından korunma mevzuatına uygun, can ve mal güvenliğinin korunmasını esas alan tedbirler bütünü kritik önem taşımaktadır. 

Ertürk Bilişim olarak ürettiğimiz fikirleri E-ticaret sitelerinde uygulayarak sistemlerin daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyoruz.

Firmamız müşterilerine en güvenli ve en hızlı şekilde Domain – Hosting – SSL hizmeti sağlamaktadır.