Otomasyon & Barkod Sistemleri

Restaurant Çözümleri

Cafe, Restaurant ve Lokanta sektörleri dinamik, hızlı ve sürekli kendini yenileyen potansiyeliyle rekabetin en fazla olduğu bir sektördür. Bundan dolayı firmalar teknolojiye ayak uydurmalı ve daima yenilikçi fikirlerle sektörde öncü olmalıdırlar. Bu karmaşık yapıdan yatırımcıların en etkin iş takibi ve modern gereçlerle rakiplerine karşı farklılık oluşturarak başarıyı elde etmeleri gerekir.

Farklılığı iyi bir yazılımla yakalamak istiyorsanız çözüm PrAtikPOS ve AtikSE. Başarıya giden yolda size en büyük faydayı sağlayacak ve daima sizin destekçiniz olacaklardır.

Hammaddenin depoya girişinden imalat sürecini en etkin şekilde takip edecek üretim planlamasını kolaylaştıracak zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Siparişlerinizi adroid tabanlı cihazlarla hızlı ve etkin bir şekilde alacak, takip edecek ve mutfakla bağlantınızı zaman kaybetmeden gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Garson ve kasa takibiyle kayıplarınızın önüne geçerek yatırımcının kazancına destek olacaktır.

Etkin ve kolay kullanımlı yazılımlar işletmesini daima bir adım öne taşırlar. Çek, senet ve cari takibi, etkin personel takibi ve stok takibi ile işletmecisinin en yakın destekçisi olacaklardır.

Market Otomasyonları

Parakende, mağaza ve market otomasyonu sayesinde zamanınızın çoğunu stok sayımı, kısa ve kayıplarla harcamak zorunda kalmadan hızlı, pratik, etkili ve kolay kullanımlı çözümler sunuyoruz.

Satış mağazalarınızda ve marketlerinizde reyon ve raf takibini kolayca yapabilecek, fiyat gör ve direk satış işlemlerinizi hızı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayarak sektörde öncü olmanızı destekleyecek yazılım ve donanımlar ile iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Hem etkin iş takibinizi yapabilecek hem de saatlerinizi bu işi yapmaya çalışarak kaybetmeyeceksiniz.

Ayrıca nerede olursanız olun işletmenizin takibi elinizin altında… Telefon veya tabletlerle tek tıkla işletmelerinizi ve personelinizi takip edebileceksiniz.

En değerli varlığınız vaktiniz. Size vaktinizi geri veriyoruz. Rahatlığı fark edeceksiniz…

Toptancı Sistemleri

Ticaret hayatının en önemli halkasını şüphesiz tedarik zinciri oluşturur. Bu bilinçle depo otomasyon sistemleri, saha otomasyon sistemleri, satış otomasyon sistemleri, toptan ve parakende otomasyon sistemleri ile işletmelere en uygun tedarik çözümünü sağlamaktayız.

Depolarınıza gelen ürünlerin sisteme giriş aşamasından sevk aşamasına kadar geçen tüm süreci en verimli, hızlı ve pratik bir şekilde yönetmenizi sağlayacak programlarla, işinizi hatasız yapmanıza ve zamanınızı verimli kullanmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Sizlere sunduğumuz programlar ve donanımlar sayesinde karmaşık olan işlerinizi çok kolay ve etkili bir şekilde çözebileceksiniz.

Saha satış ekibinizi ve satışlarını, bulundukları lokasyonları gerçekleştirdikleri tüm işlemleri el terminalleri, tabletler veya telefonlarınızla anında kontrol edebileceksiniz.

Profesyonel hizmet almak ve profesyonel hizmet vermek artık çok kolay…

Size bunu garanti ediyoruz…