Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis Departmanımız, kişilerin veya kurumların yazılım, donanım, çevre birimleri gibi alanlarda ihtiyaçlarını gidermek için hizmet veren departmanıdır.

Verdiği hizmetler arasında lisanslı işletim sistemi kurulumları, cihaz parça değişimleri, mikro olmayan cihaz tamir / temizlik işleri, internet & telefon kablolarının hazırlanması, sunucu kurulumları, lisanslı antivirüs ve diğer lisanslı yazılımların kurulumları, disk birleştirme biçimlendirme veri kurtarma gibi hizmetler vardır.

Bilgisayar & Notebook Tamiri

Marka bağımsız bilgisayar – notebook tamiri ve  onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı cihazınıza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir.

Teknik servisimizde her marka ve model cihazınız için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir. Müşteriden onay alındıktan sonra cihazınızın onarımına geçilmektedir. cihaz tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 ile 7 iş gününü bulmaktadır.

Tablet Tamiri

Her marka model tabletleri servisimizde bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. Tablet dokunmatik değişimi, ekran değişimi, rom yükleme, teknik arızalar, yazılım sorunları başlıca onarım hizmetlerimiz arasındadır.

Yazıcı Bakım & Onarımı

Ertürk Bilişim olarak kaliteli donanımlarımızla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve Yazıcıların tamir bakım ve parça değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Yazıcılarınızın tamir ve bakımını en iyi şekilde yapmaktadır. Kısa sürede yazıcılarınızın arızalarına profesyonel biçimde çözüm üretmekteyiz.

Data Kurtarma

Yanlışlıkla silinen, format sonrası kaybolan, virüs bulaşmasıyla açılmayan, düşme darbe vs. gibi nedenlerden dolayı ulaşamadığınız taşınabilir disklerinizden, bilgisayarınızdan, tabletinizden datalarınızı kurtarıyor, sizi hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.