Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ertürk Bilişim, bilgisayar satış ve servis hizmetleri, tüketim malzemeleri satışı ile “ Güvenlik Sistemleri Kurulumu ve İnternet Hizmetleri ” ile hızlı bir şekilde bünyesine almış ve uygulama alanı bulmuştur.

Kısa süre içerisinde alanında öncü firmalar arasına adını yazdırmış olan firmamız mesleğine ilk günkü aşk ile sarılarak servis ağını genişletmektedir.

Kurumumuz, kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermemiş, bu nedenle de geldiği nokta itibariyle kurumsal hizmet sunmaktadır. 10 yıllık bir istikrar sürecinden sonra bugün yeni hedefler ve çözümlere, güvenle yürümekte ve büyüme trendini sürdürmektedir.

Saygılarımızla  Ertürk Bilişim       

Ekibimiz

İşimize önem veriyoruz, çünkü işimizi seviyoruz

Tarihçemiz

Dünden Bugüne Ertürk Bilişim

Firma kurucumuz Salim Bey, bilişim teknoloji alanlarında eğitimlerini tamamladı.

Salim Bey, firmamızın temellerini bu yılda attı.

Firmamız güvenlik sistemleri alanında hizmet vermeye başladı.

Firmamız güvenlik sistemleri alanında hizmet vermeye başladı.

Zonguldak şehrinde 2. şubemizin açılışını gerçekleştirdik.

Salim Bey’in oğlu Hami Ertürk, firmamıza ortak olarak, Ertürk Bilişim adı ile yeni bir kreatif  ajansın atılımını gerçekleştirdi.

Çözüm Ortaklarımız

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimizin firmamız hakkında tecrübe ve yorumları

  • Müşterilerinin memnuniyetini sonuna kadar koruyan ve işinde uzman olarak çalışan en kısa sürede teslim eden ekibi ile tüm sorunlarınızı çözen bir firma.

    Barış Papila Papila Enerji
  • 2010'dan bu yana kurumsal çözümlerimizde bize tüm desteğini veren Ertürk Bilişim; üstün servis kalitesiyle karşımıza çıkan yazılım sorunlarımızı çözmüştür. Yardımlarından dolayı Ertürk Bilişim ailesine teşekkür ederiz.

    Yasin Bilen Bilen Ticaret
  • Tüm işlerimi kısa sürede tamamlayıp sorun yaşadığım konuda teknik destek veren ve yaptığı işi kaliteli bir şekilde yapan firmanıza ne kadar teşekkür etsem azdır.

    Fatih Yılmaz Pozitif Roi